Hi friends I'm Rajan Sahani from India Varanasi place please anyone like to traveling please contact me happy Marry Christmas in advance God bless you all my future friends
Підведемо підсумки змагального сезону 2023 року!
Для нашої школи він був дуже вдалим!🏆
Це рекордна кількість винагород 🥇🥈🥉за існування нашої школи🌟🌟🌟
Ми вибороли 6 нагород серед СДЮСШОР та ДЮСШ в Україні🏆 та зайняла наступні місця:
🥇Командне місце на Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2010-2011р.н. м. Чорноморськ
🥇Командне місце на Командному Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006 р.н та молодше м. Львів
🥈Командне місце на Чемпіонаті України з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат 2010-2011р.н м. Київ
🥈Командне місце на Командному Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н м. Житомир
🥈Командне місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих, молоді на Командному Чемпіонаті України м.Івано-Франківськ
🥉Командне місце на Командному Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2008 р.н та молодше м. Івано-Франківськ.
Рухаємось далі до нових ПЕРЕМОГ🏆🇺🇦
@upravlinnya_sportu@humpolitic_dnipro@alexandr_zhukov1964@flad_athletics
Найпотужніший виступ нашої школи на Командному Чемпіонаті України! 💫
🏃🏼♀️🏃🏻♂️23-24 вересня 2023 р. в м. Львів відбулись змагання з легкої атлетики ( Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н. серед СДЮСШОР та ДЮСШ ), де брали участь вихованці СДЮСШОР3 і завоювали 13 медалей:
5 -золотих🥇; 4 - срібних🥈;4- бронзова🥉;
✅🏆Наша школа СДЮСШОР#3 посіла 🥇 командне місце 🏆
✅5 КМС‼️
✅Також наша команда допомогла збірній Дніпропетровській області посісти 2-е командне місце серед області🥈
Всі подробиці виступу- на нашій сторінці у Фейсбук!
Вітаємо тренерів, спортсменів та всю адміністрацію нашої школи!
@humpolitic_dnipro@upravlinnya_sportu
16-17.09.2023 р. відбувся Neftek Dnipro Marathon, де прийняли участь не тільки наші спортсмени, а ще й тренери та директор нашої школи!
Вітаємо з наступними результатами:
400м: дівчата
🥇Мустяца Богдана
🥇Кокашинська Кароліна
🥈Волк Варвара
🥉Твердохліб Марія Хлопці:
🥇Твердоступ Артем
🥉Кулік Максим
1000м: дівчата
🥇Стельмах Анастасія
🥈Рубана Аліса
🥉Ольшевець Арина
хлопці:
🥇Твердоступ Артем
🥈Логвиненко Тимофій
5 км:
🥇Фастова Наталія
🥉Кандиба Ірина
10км:
🥇Мішковець Вікторія
🥈Твердоступ Тамара
21км : 🥇Твердоступ Тамара
42.195км: 🥇Жуков Олександр Леонідович.
Вітаємо! 💪
@humpolitic_dnipro@upravlinnya_sportu